Poilsis Druskininkuose, prie Avirio ežero, privačiame sektoriuje

Kaimo turizmo sodyba "Poilsis prie Avirio" įsikūrusi 10 km nuo Druskininkų ant nuostabaus ežero kranto, kurį supa miškai, pilni įvairių grybų ir uogų. Avirio ežero vanduo labai švarus ir skaidrus, ir tuo naudojasi nardymo mėgėjai. Žuvų gausa vilioja pabandyti laimę žvejyboje. Smėlėtas dugnas, mediniai tilteliai - puiki vieta maudynėms. Sodyba yra reitinguota trimis gandrais. 

Kaimo turizmo sodyboje "Poilsis prie Avirio"   svečiams skirti 2 nameliai ir pirtis. Galima nuomoti kompleksiškai. Pirmame name gali ilsėtis ar švęsti iki 40 asmenų. Antrame  namelyje gali ilsėtis iki 10 asmenų. Prie visų namų yra atskiros terasos. Poilsiautojams siūlomos pramogos ne tik sodyboje, bet ir už jos ribų. Organizuojami žygiai pėsčiomis, dviračiais, vandens transporto priemonėmis (baidarėmis). Sodybos aplinka pritaikyta šeimoms su vaikais, galima atsivežti augintinius.  Svečių malonumui ir patogumui - įspūdinga etnografinė pirtis, pastatyta ežere ant medinių polių ir talpinanti 15 asmenų. Šalia didelė pavėsinė, lauko židinys ir laužavietė, automobilių stovėjimo aikštelė. Galima pramogauti ir sportuoti krepšinio bei tinklinio aikštelėse, suptis  sūpynėse, o ežere  yra dvi valtys ir vandens dviratis.

Graži sodybos aplinka pritaikyta švęsti šeimos šventes. Čia vyksta verslo renginiai, konferencijos ir seminarai, stovyklos. Sodyboje puoselėjamos kulinarinio paveldo tradicijos, gaminamas maistas pagal senovinius dzūkiškus receptus, pravedamos vėlimo, duonos kepimo ir kitos edukacinės programos.

Miegamų vietų: 30

Vietų šventėms: 40

Vietų be nakvynės: 50

Apgyvendinamų pastatų: 2

Kainos: Vieta: nuo 15

Sodyba: nuo 200

Sodyba įkurta: 2005 m.; LKTA narys nuo: 2007 m.
Poilsio zonos teritorija: 40 a.

Sodyba  reklamuojama šiose internetinėse svetainėse: 

Kaimo turizmo sodyba ,,Poilsis prie Avirio’’

LT-67280  Druskininkų  sav. Leipalingio paštas Veršių k. Paežerės 7

Mob. : +370 68215181, +37062076247,  faks.+370 31351254  
El.p.: audrone.aviris@gmail.com
www.info.druskininkai.lt/ds/aviris/ 

www.aviris.atostogoskaime.lt   www.aviris.prieezero.lt 

www.veisiejis.prieezero.lt,

www.atostogoskaime.lt/lt/sodyba/prie_veisiejo,

www.lazdijai-turizmas.lt

 

LT EN RU
Informacija ir užsakymas
+370 682 15181; +370 313 51254